ПРО ПРОЕКТ

NAVY VILLAGE – КОТЕДЖНЕ МІСТЕЧКО З СУЧАСНИМИ, ЕСТЕТИЧНИМИ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ КВАРТАЛАМИ ДЛЯ ЖИТТЯ. МИ СТВОРЮЄМО ЗАМІСЬКІ БУДИНКИ, ЯКІ СЛУЖАТЬ ПРОДОВЖЕННЯМ ОСОБИСТОСТІ ЛЮДИНИ.

МІСТЕЧКО РОЗТАШУВАЛОСЯ НА 20 ГА ПРОСТОРУ, ЦЕ 75 КОТЕДЖІВ ВІД 168 ДО 274 М2. КОЖЕН МАЄ МОЖЛИВІСТЬ ОБРАТИ НАЙВЛУЧНІШЕ РОЗТАШУВАННЯ БУДИНКУ, ВІДНОСНО ПРОДУМАНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ. NAVY VILLAGE РОЗТАШОВАНЕ У 9 КМ ВІД КИЄВА, В ЕКОЛОГІЧНО-ЧИСТІЙ МІСЦЕВОСТІ, ДЕ З ОДНІЄЇ СТОРОНИ ЙОГО ОТОЧУЄ ДНІПРО, А З ІНШОЇ – ХВОЙНИЙ ЛІС З КРИШТАЛЕВО ЧИСТИМ ПОВІТРЯМ.

АРХІТЕКТУРА БУДИНКІВ ПРОЙНЯТА ФІЛОСОФІЄЮ ПОЄДНАННЯ ПРОСТИХ ФОРМ, ЗРУЧНИХ ПЛАНУВАНЬ ТА ЕРГОНОМІКОЮ ПРОСТОРУ. ПРОДУМАНА ІНФРАСТРУКТУРА ТА ДИВОВИЖНА ПРИРОДА СТВОРЮЮТЬ ЧУДОВУ СИНЕРГІЮ МІСТЕЧКА. NAVY VILLAGE БУДУЄ ЖИТТЯ БЕЗ ПАРКАНІВ, ДЕ ВСІ СУСІДИ НА ОДНІЙ ХВИЛІ. МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ ТА СПОКІЙ, ТОМУ У NAVY VILLAGE ПЕРЕДБАЧЕНА ЦІЛОДОБОВА СЛУЖБА ОХОРОНИ. ПЕРЕТИНАЮЧИ КОРДОН МІСТЕЧКА, ВИ ПОТРАПЛЯЄТЕ В ПРОСТІР ПОСИЛЕНОЇ ЗАХИЩЕНОСТІ.

ДЛЯ ВАШИХ ГОСТЕЙ ПОРУЧ РОЗТАШУВАВСЯ НЕЙМОВІРНИЙ ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС З РЕСТОРАНОМ ТА БАСЕЙНОМ, ЩО РАДО ЗУСТРІНУТЬ КОЖНОГО. ВАШ ДЕНЬ БУДЕ НАПОВНЕНИЙ РІЗНОМАНІТТЯМ ЕМОЦІЙ ТА АКТИВНОСТЕЙ, А ВИБІР ВІДПОЧИНКУ ЗАВЖДИ СКЛАДНИЙ — СПА, БАСЕЙН ЧИ ПРОГУЛЯНКА ПО НАБЕРЕЖНІЙ?
20 ГА ПРОСТОРУ ДОЗВОЛЯТЬ КОЖНОМУ ЗНАЙТИ СВОЄ МІСЦЕ СИЛИ ЧИ ЗАТИШКУ. БАСЕЙНИ, ОЗЕРО ТА ЗОНИ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК, СПОРТУ ТА ДОЗВІЛЛЯ. NAVY VILLAGE — ТВОЄ МІСЦЕ СИЛИ ТА ЩАСТЯ.

75 будинків
Професійна служба
безпеки
Сучасні технології
будівництва
Розвинена інфраструктура
Власні очисні
споруди
Життя в оточенні
природи
Власна управляюча
компанія
Власний пляж та набережна
Відкриті басейни
Міні – Маркет
Ресторани
Причал
Шиномонтаж
Дитячій центр
розвитку
SPA – зона
Яхт – клуб
Workout зона
Дитячі майданчики
Вертолітний
майданчик